L O A D I N G

BABYDERM TEETHING GEL

84

Xhel i sigurt, lehtëson simptomat e daljes së dhëmbëve të parë. I përshtatshëm për foshnjat që 3 muajsh. Me acid hialuronik, vaj karafili salvia, mirrë, arnica, jamball. Lehtësim i menjëhershëm i dhimbjes, me ekstrakte bimësh dhe vajra, pa substanca farmaceutike, Pa parabene dhe alkool. Udhëzime për përdorim: vendosni një sasi të vogël në mishrat e dhëmbëve të fëmijës, duke masazhuar butë zonën. Përsëriteni sa herë të jetë e nevojshme.

Permasat 1 cm vertical me 4 cm horizontal